Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Regulamin wyjazdów edukacyjnych

Regulamin zajęć organizowanych poza szkołą - wyjazdów edukacyjnych realizowanych w ramach projektu "W świat z tornistrem pełnym kompetencji".

11 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Regulamin wyjazdów edukacyjnych

Zapraszamy do wysłuchania reportażu nagranego w Radiu Lublin

Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. "Celować wyżej" nagranego w Radiu Lublin w dniu 09.09.2017 r. dotyczący projektu "W świat z tornistrem pełnym kompetencji".

11 września 2017

Celować wyżej - nagranie w Radiu Lublin

W dniu dzisiejszym uczniowie: Oliwia Pietrzak, Anna Piwowarek, Anna Sobczyk i Michał Szymanek z Zespołu Szkół w Krzywdzie oraz Magda Szczygieł i Artur Bieniek z Zespołu Szkół w Hucie Dąbrowie wraz z Wójtem Gminy, Dyrektorem GZEAS, dyrektorami szkół w Krzywdzie i Radoryżu Smolanym oraz nauczycielką matematyki z Huty Dąbrowej brali udział w nagraniu reportażu pt. „Celować najwyżej”, którego tematem będzie realizacja projektu „W świat z tornistrem pełnym kompetencji”. Dla większości był to debiut w studio radiowym. Dziękujemy pani Czesławie Borowik oraz Radiu Lublin za zaproszenie!

Zachęcamy do wysłuchania audycji w dniu jutrzejszym na antenie Radia Lublin o godz. 11:00.

8 września 2017

Założenia projektu

4 września 2017 roku w Inauguracji Roku Szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół w Hucie Dąbrowie uczestniczyli Wójt Gminy oraz Dyrektor GZEAS. Pani Alicja Pietrzak przedstawiła uczniom, rodzicom oraz nauczycielom założenia projektu (w załączniku). Podobne informacje zostały przekazane przez dyrektorów we wszystkich szkołach naszej gminy.

5 września 2017
Czytaj więcej o: Założenia projektu

Zaproszenie do udziału w projekcie

Zapraszamy uczennice i uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół w Fiukówce, Hucie Dąbrowie, Krzywdzie, Okrzei, Radoryżu Smolanym, Woli Okrzejskiej oraz Szkoły Podstawowejw Radoryżu Kościelnym do udziału w projekcie.

4 września 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie do udziału w projekcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-08-07
Data publikacji:2017-08-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Rafał Sobiech
Liczba odwiedzin:1414