Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy w Krzywdzie

Centrum Kultury i Integracji Społecznej w Krzywdzie

Kopiec Henryka Sienkiewicza w Okrzei

OSP w Radoryżu Kościelnym

Budynek Urzędu Gminy

Stawy w Radoryżu Kościelnym

Chleb dożynkowy

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Budynek Urzędu Gminy w Krzywdzie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krzywdzie

Kościół w Radoryżu Kościelnym

OSP w Fiukówce

Miejsce wypoczynku w Krzywdzie

Rekrutacja do Samorządowego Żłobka w Krzywdzie 2022/2023

Drogi Rodzicu!
Rozpoczęła się rekrutacja
do Samorządowego Żłobka w Krzywdzie.

 

W okresie od dnia 19 kwietnia 2022 r. do dnia 16 czerwca 2022 r. odbędzie rekrutacja do Samorządowego Żłobka w Krzywdzie na rok szkolny 2022/2023. Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji oraz wypełnienia i składania „Kart Zgłoszenia Dziecka do Samorządowego Żłobka w Krzywdzie na rok szkolny 2022/2023” w terminie określonych w Harmonogramie postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2022/2023. Karty należy składać w sekretariacie Samorządowego Żłobka w Krzywdzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-15:15.

Rodzice, których dziecko uczęszczało do żłobka w poprzednim roku szkolnym i chcą kontynuować jego pobyt w placówce, proszeni są o złożenie Deklaracji o kontynuowaniu pobytu dziecka w Samorządowym Żłobku w Krzywdzie w terminie określonym w harmonogramie rekrutacji do sekretariatu żłobka. Dzieci te nie biorą udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.