Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy w Krzywdzie

Centrum Kultury i Integracji Społecznej w Krzywdzie

Kopiec Henryka Sienkiewicza w Okrzei

OSP w Radoryżu Kościelnym

Budynek Urzędu Gminy

Stawy w Radoryżu Kościelnym

Chleb dożynkowy

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Budynek Urzędu Gminy w Krzywdzie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krzywdzie

Kościół w Radoryżu Kościelnym

OSP w Fiukówce

Miejsce wypoczynku w Krzywdzie

Partycypacja społeczna w trakcie opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Krzywda na lata 2017-2023

Wójt Gminy Krzywda serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno - konsultacyjne wraz z debatą publiczną w sprawie „Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Krzywda na lata 2017-2023”. Spotkanie odbędzie się 17 sierpnia 2017 r. o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Krzywdzie przy ul. Żelechowskiej 24B, 21-470 Krzywda.

Do udziału w konsultacjach społecznych zapraszamy mieszkańców gminy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców oraz wszystkie osoby zainteresowane włączeniem się w proces opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji, w szczególności z wyznaczonego obszaru rewitalizacji sołectwa: Krzywda i Cisownik.

Celem spotkania będzie dyskusja w zakresie celów i kierunków Lokalnego Programu Rewitalizacji. W jego trakcie będzie istniała również możliwość zgłoszenia projektu/przedsięwzięcia do LPR.

Po spotkaniu, około godziny 9:30 (17 sierpnia 2017 r.) zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na spacer badawczy po wyznaczonym obszarze , pozwalający na doprecyzowanie i negocjowanie rozwiązań oraz kierunków działań Lokalnego Programu Rewitalizacji. Zbiórka pod Urzędem Gminy w Krzywdzie .

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału w pracach nad LPR.