Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Urząd Gminy w Krzywdzie

Centrum Kultury i Integracji Społecznej w Krzywdzie

Kopiec Henryka Sienkiewicza w Okrzei

OSP w Radoryżu Kościelnym

Budynek Urzędu Gminy

Stawy w Radoryżu Kościelnym

Chleb dożynkowy

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Budynek Urzędu Gminy w Krzywdzie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krzywdzie

Kościół w Radoryżu Kościelnym

OSP w Fiukówce

Miejsce wypoczynku w Krzywdzie

Badania ankietowe związane z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Krzywda na lata 2021-2027 z perspektywą do 2030 r.

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzonymi badaniami w ramach przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Krzywda  na lata 2021-2027 z perspektywą do 2030 r. Wójt Gminy informuje, że w dniach 20.04.-18.05.2021 r. na ternie Gminy Krzywda przeprowadzone zostanie badania ankietowe skierowane do wszystkich mieszkańców gminy oraz ludzi związanych z gminą Krzywda mieszkających poza nią.

Badanie prowadzone będzie techniką PAPI (klasyczna metoda popularnie nazywana „papier i ołówek”) i CAWI (wywiady realizowane za pośrednictwem Internetu). Opracowane specjalnie w tym celu kwestionariusze ankietowe zostaną rozdysponowane wśród 2 wyżej wymienionych grup oraz dostępne będą w siedzibie Urzędu Gminy Krzywda, ul. Żelechowska 24B, 21 – 470 Krzywda. Wypełnione ankiety należy składać w wyżej wymienionym terminie w Urzędzie Gminy w pokoju nr 14. Ponadto link do wersji elektronicznej ankiety udostępniony jest na stronie internetowej Urzędu Gminy.

Wyniki badań posłużą opracowaniu Strategii Rozwoju Gminy Krzywda, która ma na celu poprawę jakości życia mieszkańców, wizerunku gminy i odbudowę więzi lokalnych. Chcemy, aby zmiany te w największym stopniu odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom lokalnej społeczności.

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcecie podzielić się Państwo swoją opinią.

Licząc na współpracę zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej.